ספרד והפירנאיים

טיול הג'יפים העצמאי שלנו- אינדי ישאיר אתכם  בפה פעור. יש בו הכול ומהטוב ביותר החל מהמסלולים שמומחי  MEDRAFT  תכננו, עיצבו ומגישים לכם, נופים יפים, ג'יפים חדישים, מלונות המון אדרנלין, מקומות לינה איכותיים ואוכל משובח. הייחוד של הטיול – כל היתרונות של קבוצה מודרכת – אבל אתם עצמאיים בשטח, עם מכשיר GPS ובו טעונות מפות היעד, מסלולי הטיול מדריך וירטואלי וזמינות מלאה 24/7 של צוות מקומי וישראלי לכל שאלה ובעיה .הסידורים עלינו, ההנאה עליכם.

הפירנאים, בין ספרד לצרפת, מציעים לנו את הטבע הכי פרוע באירופה. יש בהם כל מה שחלמנו עליו – הרים גבוהים, חלקם מכוסים בשלג, יערות עם עצי ענק, מפלי מים נפלאים, נהרות שזורמים בשטף ומאפשרים לנו להנות מרפטינג חוויתי, טיפוס בנחלים ועוד. כל האושר הזה באופן עצמאי לחלוטין, בג’יפ, במכונית או ברגל, בעזרת כמה חידושים טכנולוגיים , ידע מעמיק שצברנו במשך שנים וקשרי ידידות קרובים עם האוכלוסייה מקומית.

האזור הגבוה בלב הפירנאים, כארבע שעות נסיעה צפונית מערבית מברצלונה ושעתיים נסיעה צפונה מן העיר ליידה (Lleida) מאפשר מפגשים עם המרחבים פתוחים, ההרים גבוהים, סוסי פרא והמים שזורמים בכל כיוון.

דרכי ההרים של הפירנאים מובילות אותנו אל הכפר מונטגרי ואל העיירה אסתרי דה אנאו ומשם כבר קצרה הדרך אל הכפרים היפים במיוחד של עמק נהר הפיירסה (Pallaresa). זהו אחד מנהרות הרפטינג הטובים באירופה. ברור שלא נפספס את ההזדמנות לריגושים שכל המשפחה חווה ביחד. השיט במורד הפאיירסה נמשך לאורך 14 קילומטר. הוא מהיר ומלהיב אבל בטוח ובעיקר מענג וממריץ את האדרנלין.  לקפה שלוגמים בתום השיט על מרפסת מול הנהר יש טעם מתוק במיוחד.

עוד אחד משיאי הטיול היא  שמורת הטבע – אגואס טורטס (AIGÜESTORTES), שפירושה “פארק המים המנשבים” אגואס טורטס היא מלכת השמורות. 300 אגמים ולגונות בצבע טורקיז מחכים לנו בין יערות ואפרים ירוקים. עדרי צבאים משוטטים חופשיים, דרכים מתפתלות בין ההרים ושלווה שאין בשום מקום אחר.

מיטיבי הלסת שביניכם, ימצאו במסעדות המקומיות השזורות בין הרים מושלגים ונהרות טורקיז, מנות מסורתיות מגוונות וטעימות. מאכלים המבוססים על חומרי הגלם המקומיים, מתפצפצים בפה מטריות ומלווים ביין ובליקרים המקומיים המשובחים.

הירשמו בחינם למגזין MEDRAFT

  ...לפני שאתם הולכים

  הירשמו למגזין מדרפט

  מגזין על כל יעד, כתבות וטיפים, אצלכם במייל

   אינדי. חבילות טיול למטייל העצמאי.
   להיות עצמאי בשטח אבל אף פעם לא לבד.

   הבנתי! תחזיר אותי חזרה לעמוד
   Design: Ayala Eylath Develped by: EOI - Web Like This!