איסלנד

איסלנד, “אי הקרח”, שוכן בצפון האוקיאנוס האטלנטי. האי כמעט ריק מאנשים – חיים בו רק מעט יותר מרבע מליון תושבים, ולא בכדי. שדות הבזלת המשוננים, הרי הגעש הפעילים, ורעשי האדמה התכופים הופכים את האי לקשה עורף וחמור סבר. כמו אבני חן על גוף שחור בוהקים בו הקרחונים והלועות הפעורים שבמשטחי האבן והטוף יורקים קיטור ומים רותחים.
רצועות כסופות של נהרות סוערים ומפלי מים רועמים מבתרים את נופי האי אל מול קלידוסקופ של מגוון צבעוני של סלעים וולקניים. מול חופי האוקיינוס ניצבים צוקים ענקיים עטורי מושבות ענק של עופות ים. כתמים של צמחיה מיוחדת ליבשה קרה ורותחת, מבותרת וחולית עוטפים את השחור הוולקני של ארץ הישימון השחורה והפרועה הזאת. פה ושם מופיעים גם רועים מעטים בחוות מבודדות, בהירי שיער וגבוהי קומה, אשר ירשו מאבותיהם הוויקינגים את יכולת ההישרדות המופלאה בתנאים קשים מנשוא.

MEDRAFT מזמינה אתכם לטיול שטח חווייתי משני צידיו של קו השבר הגדול – המקום היחיד בעולם שהרכס המרכז אוקיאני, המפריד בין הלוחות של אמריקה מחד ויורו-אסיה ואפריקה מאידך, מתרומם מעל לפני הים. נחווה את מרחבי הפרא עטורי הקרחונים, האגמים, המעיינות חמים ומפלי המים ונתמסר לחגיגת הטבע והנוף במיטבה.

MEDRAFT הירשמו בחינם למגזין

...לפני שאתם הולכים

הירשמו למגזין מדרפט

מגזין על כל יעד, כתבות וטיפים, אצלכם במייל

אינדי. חבילות טיול למטייל העצמאי.
להיות עצמאי בשטח אבל אף פעם לא לבד.

הבנתי! תחזיר אותי חזרה לעמוד
Design: Ayala Eylath Develped by: EOI - Web Like This!