תאריכים קרובים לטיולים באיסלנד

טיולי ג'יפים בחו טיולי ג'יפים בחו"ל החלק ימינה

יעד תאריך יציאה תאריך חזרה מס' ימים שם הטיול שם המדריך סטטוס
איסלנד איסלנד 18.07.2024 29.07.2024 12 אי הקרח והאש גלעד תלם הטיול מובטח
איסלנד איסלנד 07.08.2024 18.08.2024 12 אי הקרח והאש צחי גלובין הטיול מובטח
איסלנד איסלנד 15.09.2024 26.09.2024 12 אי הקרח והאש בהרשמה

איסלנד

איסלנד, “אי הקרח”, שוכן בצפון האוקיאנוס האטלנטי. האי כמעט ריק מאנשים – חיים בו רק מעט יותר מרבע מליון תושבים, ולא בכדי. שדות הבזלת המשוננים, הרי הגעש הפעילים, ורעשי האדמה התכופים הופכים את האי לקשה עורף וחמור סבר. כמו אבני חן על גוף שחור בוהקים בו הקרחונים והלועות הפעורים שבמשטחי האבן והטוף יורקים קיטור ומים רותחים.
רצועות כסופות של נהרות סוערים ומפלי מים רועמים מבתרים את נופי האי אל מול קלידוסקופ של מגוון צבעוני של סלעים וולקניים. מול חופי האוקיינוס ניצבים צוקים ענקיים עטורי מושבות ענק של עופות ים. כתמים של צמחיה מיוחדת ליבשה קרה ורותחת, מבותרת וחולית עוטפים את השחור הוולקני של ארץ הישימון השחורה והפרועה הזאת. פה ושם מופיעים גם רועים מעטים בחוות מבודדות, בהירי שיער וגבוהי קומה, אשר ירשו מאבותיהם הוויקינגים את יכולת ההישרדות המופלאה בתנאים קשים מנשוא.

MEDRAFT מזמינה אתכם לטיול באיסלנד. טיול שטח חווייתי משני צידיו של קו השבר הגדול – המקום היחיד בעולם שהרכס המרכז אוקיאני, המפריד בין הלוחות של אמריקה מחד ויורו-אסיה ואפריקה מאידך, מתרומם מעל לפני הים. נחווה את מרחבי הפרא עטורי הקרחונים, האגמים, המעיינות חמים ומפלי המים ונתמסר לחגיגת הטבע והנוף במיטבה.

הירשמו בחינם למגזין MEDRAFT

  ...לפני שאתם הולכים

  הירשמו למגזין מדרפט

  מגזין על כל יעד, כתבות וטיפים, אצלכם במייל

   אינדי. חבילות טיול למטייל העצמאי.
   להיות עצמאי בשטח אבל אף פעם לא לבד.

   הבנתי! תחזיר אותי חזרה לעמוד
   Design: Ayala Eylath Develped by: EOI - Web Like This!