קוסטה ריקה

טיול לקוסטה ריקה הוא פוטנציאל להגשמה של כמעט כל חלום תיירותי שיש.

במדינה הטרופית והשלווה שבמרכז אמריקה יש עושר עצום של חוויות שמהם אפשר ליהנות:

יערות גשם סבוכים המשגשגים בזכות האקלים הטרופי החם, הנוח והלח.

חופים טרופיים נהדרים של האוקיינוס השקט ושל הים הקריבי (האוקיינוס האטלנטי)  ובסה"כ כמעט 1,600 ק"מ של חופים המשמשים לפעילויות ימיות של שייט לצפייה בלוויתנים ודולפינים, לאתרי גלישת גלים מהמפורסמים בעולם או לסתם רביצה נינוחה ומאושרת.

פעילויות אתגר שעבור חלקן קוסטה ריקה נחשבת מוקד משיכה ומרכז עולמי. רפטינג בנהרות הגועשים, גלישות קניונינג בנחלים זורמים, קנופי מעל יערות העננים, רכיבות על אופנועי ים, וכמובן אומגות ארוכות מעל כיפת הג'ונגל הן רק חלק מהפעילויות שאפשר לבחור מתוכן. קראו פה עוד אודות הרפתקאות ואקשן בקוסטה ריקה.

חיי בר עם מגוון בלתי נתפס של מינים שונים הזמינים לצפייה כמעט בכל מקום – קופים, תנינים, עצלנים, רקונים, עטלפים, תוכים ומאות מינים אחרים של יונקים, זוחלים ועופות הנמצאים בכל מקום.

אנשים חביבים ונינוחים החיים ע"פ פילוספיית ה pura vida; תושבי המדינה (הטיקוס) זוכים בכל שנה למיקום גבוה במדדי האושר ולא בכדי.  לא תמיד הכול יעיל ומתקתק, אבל גם אין צורך…יש זמן, החיים טובים ובשביל מה להילחץ?

חקלאות אקזוטית הנשענת על מגוון של גידולים טרופיים המגודלים בשיטות מסורתיות בחוות מקומיות הנוהגות להציגן בגאווה לתיירים המזדמנים. בקוסטה ריקה נוכל לבקר בחוות לגידול קפה, קקאו , קני סוכר, אננס, וניל ושאר צמחי תבלין וללמוד על שיטות הגידול ועל אורח החיים הכפרי.

הרי געש פעילים וכאלה הכמעט פעילים ובהם ניתן לצפות בתופעות תרמיות וגעשיות, כאשר בחלק מהאזורים אפשר להתפנק ולהנות ממרחצאות תרמיים הנמצאים בכל מקום. חלק גדול משטחה של קוסטה ריקה הוא הררי ויש בה פסגות המתנשאות לגבהים של עד 3,800 מ'  כך שלמרות שהיא מדינה טרופית, בחלקים גדולים ממנה מזג האוויר ממוזג ונעים בזכות הגובה הרב.

מלונות מפנקים  ומרווחים ותשתית תיירותית משובחת הם תוצר רצוי של דרישות התיירים האמריקאים, שהם המקור המרכזי של התיירות למדינה.

לפירוט נוסף אודות האטרקציות הייחודיות של קוסטה ריקה, ניתן לקרוא פה.

עבור מטייליי MEDRAFT , טיול ג'יפים בקוסטה ריקה הוא השיטה המומלצת ביותר ליהנות מכל הטוב שיש למדינה להציע ולצד החוויות הנגישות לכל מטייל אפשר ליהנות מאופציה ייחודית של הגעה דרך השטח לפינות טבע נסתרות, ללב יערות הגשם ולמפגשים מלבבים עם האנשים המקומיים. קראו פה עוד אודות טיול לקוסטה ריקה עם MEDRAFT.

טיול ג'יפים אינדי עצמאי בקוסטה ריקה היא חבילת טיול עשירה הכוללת מלונות איכותיים, פעילויות אתגריות, ביקור בחוות חקלאיות, סיורי עומק דרך השטח ביערות הגשם, הרי  הגעש, החופים הטרופיים ושמורות הטבע. את המעבר בין המקומות והאטרקציות נבצע באמצעות ערכת הניווט של המדריך הוירטואלי ובליווי של הצוות המקומי הזמין לכל שאלה ובעיה.
תוכנית הטיול מותאמת לאופי המשפחה ולאורך השהייה המבוקשת והיא כוללת מפגש עם מדריך שטח לפני היציאה.

MEDRAFT הירשמו בחינם למגזין

  ...לפני שאתם הולכים

  הירשמו למגזין מדרפט

  מגזין על כל יעד, כתבות וטיפים, אצלכם במייל

   אינדי. חבילות טיול למטייל העצמאי.
   להיות עצמאי בשטח אבל אף פעם לא לבד.

   הבנתי! תחזיר אותי חזרה לעמוד
   Design: Ayala Eylath Develped by: EOI - Web Like This!