תאריכים קרובים לטיולים ביוון

טיולי ג'יפים טיולי ג'יפים החלק ימינה

יעדתאריך יציאהתאריך חזרהמס' ימיםשם הטיולשם המדריךסטטוס
יוון יוון 29.11.2021 04.12.2021 6 יוון והפלופונס – שטח, טברנות וצ'יפורו רועי גוזז הטיול מובטח
יוון יוון 14.12.2021 19.12.2021 6 יוון והפלופונס – שטח, טברנות וצ'יפורו ניר בן חיים בהרשמה

יוון

 

יוון, ארצם של האלים המיתולוגיים, אלה שסביבם סופרו אין ספור סיפורי אהבה, שנאה, יצרים וקנאה, עדיין עוטה את הילת המסתורין עד היום. נופים מסעירים את העין , מפרצים מדהימים , פסגות אדירות, אגמים תכולים וכפרים ציוריים  –  זוהי יוון שלא הכרתם.

הטיולים של MEDRAFT מכסים את מרבית השטח היבשתי מהפלופונז בדרום, דרך הרכסים הגבוהים של מרכז וצפון יוון ועד הגבול הצפוני עם שאר מדינות הבלקן. תוכלו לבחור בטיולי יוון בין שפע של מראות ומקומות : אגמי פרספס ופלסטירה, התעלה הקורינתית, חבל אבריטניה ורכס האגרפה הפראי, כפרי זגוריה, קניון הויקוס העמוק בעולם, חצי האי פיליון , משולש הגבולות , יוון המקדונית וכמובן המנזרים התלויים של מטאורה.

יוון היא גם מוקד לשפע של פעילויות אדרנלין וחוויות מקומיות :  רפטינג בקניונו של נהר הארטוס, טיפוס ויה פרטה , פעילות קניונינג וסנפלינג , סדנאות בישול ,ערב בוזוקי בטברנה , שיט באגמים ומפרצים ועוד.

לכל אלה מתלווים טעמיו המופלאים של המטבח היווני, בטברנות המקומיות- ירקות טריים ורעננים, מתובלים בשמן זית איכותי, דגים שאך נמשו מן הים ובשרם עדין ורך, מאכלי כבש נוטפי שומן ופירות עסיסיים. כל כך פשוט, כל כך טעים ומשתלב בהרמוניה בנופים המדהימים שסביב ומוגש ברוחב לב על ידי מארחים מקסימים.

ביוון תוכלו לבחור בסגנון הטיול המועדף עליכם : טיול ג'יפים , טרקים וטיולי הליכה, טיולי אינדי עצמאיים , טיול אופניים וטיולי משפחות.

יעדי טיולי ג'יפים נוספים 

MEDRAFT הירשמו בחינם למגזין

...לפני שאתם הולכים

הירשמו למגזין מדרפט

מגזין על כל יעד, כתבות וטיפים, אצלכם במייל

אינדי. חבילות טיול למטייל העצמאי.
להיות עצמאי בשטח אבל אף פעם לא לבד.

הבנתי! תחזיר אותי חזרה לעמוד
Design: Ayala Eylath Develped by: EOI - Web Like This!