טיולי ג'יפים בגיאורגיה

טיולי הג'יפים של MEDRAFT בגיאורגיה הם  מסע מרתק לעומקו של הקווקז שבו נגלה נופים פראיים , אנשים לבביים ומאכלים בלתי נשכחים. באמצעות הג'יפים נגיע לפינות היפות והנסתרות של הקווקז התחתון , הקווקז הגבוה, חבל הסבנטי הפראי , קניון הטרוסו , מערות ורדזיה , נהר הארגווי מערת פרומותיאוס ולשאר המראות המרהיבים של הקווקז במיטבו.

בטיולי הג'יפים בגאורגיה משולבות פעילויות וחוויות מקומיות המגוונות ומעשירות את ההכרות שלנו  , המטיילים , עם המדינה :  כנסיות עתיקות , שווקים פתוחים, טביליסי התוססת ומעל הכול מפגשים משמחים ואירוח חם ולבבי של תושבי ההרים.

גאורגיה היא לא רק מראות ונופים אלא גם חגיגה של טעמים ובטיולי הג'יפים נהנה מהמיטב שיש למטבח הגאורגי להציע – החינקלי , החצ'פורי , הלוביאני ושאר מאכלי הקווקז המלווים בשתיית צ'צ'ה תוצרת בית הם חלק מהנה במיוחד של הטיול ומי שירצה יוכל גם להשתתף בתהליך ההכנה.

בגאורגיה תוכלו לבחור לטייל באמצעות טיולי ג'יפים מודרכים בהרשמה, טיולי ג'יפים לקבוצות סגורות , טיולי ג'יפים למשפחות או טיולי ג'יפים אינדי עצמאיים. הצוות המקומי שלנו ילווה אתכם לכל מקום ולכל פינה וייתן מענה מיידי לכל שאלה וצורך.

 יעדים נוספים של טיולי ג'יפים בחו"ל.

MEDRAFT הירשמו בחינם למגזין

  ...לפני שאתם הולכים

  הירשמו למגזין מדרפט

  מגזין על כל יעד, כתבות וטיפים, אצלכם במייל

   אינדי. חבילות טיול למטייל העצמאי.
   להיות עצמאי בשטח אבל אף פעם לא לבד.

   הבנתי! תחזיר אותי חזרה לעמוד
   Design: Ayala Eylath Develped by: EOI - Web Like This!