העצמאות של חבל הבסקים

שתף
WhatsAppEmailFacebook

חבל הבסקים בצפון ספרד נודע בזכות הדרישה של רבים מתושביו לעצמאות. אבל בהקשר שלנו – העצמאות קצת שונה והיא כולה של המטיילים. המסלול החדש של MEDRAFT  לטיול עצמאי בפירנאים כולל כמה מן המקומות היפים והמסקרנים ביותר בחבל הבסקים. הוא כולל גם את האטרקציות הגדולות והמסעירות ביותר לאורכו של הרכס. הטיול העצמאי מאפשר לכם ליהנות מכל העולמות האפשריים – יתרונות של קבוצה מאורגנת ומודרכת אבל נסיעה פרטית לחלוטין, עם האנשים שאתם אוהבים ובעיקר נסיעה נוחה ברכב פרטי או בג’יפ לפי בחירתכם.

הטיול העצמאי בפירנאים הופך את הטיול שלכם לקל, מעניין ומעמיק הרבה יותר. הוא כולל לינה מתוכננת היטב במלונות הרים איכותיים, אטרקציות כרפטינג, פארק הרפתקאות, מזחלת הרים ופארק חבלים, ביקור בשמורות הטבע ובנופים הכי מרשימים בפירנאים. המסלול החדש של עונת 2016 בפירנאים כולל גם ביקור מרתק בחבל הבסקים, בשמורות המקומיות ובערים מופלאות כבילבאו וסן סבסטיאן.

איך זה עובד? פשוט וקל. אתם מקבלים מאיתנו מכשיר GPS ובו טעונות מפות היעד, מסלולי הטיול ומדריך וירטואלי המזהה נקודות עניין בהתאם למיקום העצמי במהלך הטיול ומציג אותם במכשיר הGPS. אתם נהנים גם ממפגש מקדים עם מדריך שטח ישראלי, מידע מפורט על ההכנות לטיול, מסלול הטיול, טיפים של מדריכי MEDRAFT ונקודות עניין לאורך המסלול. צוות MEDRAFT יהיה זמין במרחק שיחת טלפון, לכל שאלה והתייעצות. ויש גם עוד משהו בקטנה – ערכת קפה ברכב, תלושים לשימוש בבתי המלון וכניסה לאתרים לאורך המסלול.

המסלול החדש לטיול עצמאי בפירנאים בשנת 2016 שודרג וכולל עכשיו תחנות מרתקות חדשות. תחילתו של המסלול בקניון מונטרביי שצוקים גבוהים מקיפים אותו. מסלול הליכה קצר חושף בפנינו כמה מן הנופים היפים ביותר בפירנאים. הוא גם מאפשר לנו תצפית נהדרת על נשרים שמקננים בצוקי הסלע הגבוהים. המשך המסלול מוביל בנסיעה במסלול יפה אל צידו הצרפתי של הגבול ואל המדרונות הצפוניים של הפירנאים. מכאן נקודת המבט שלנו שונה לחלוטין. זה הרגע ליהנות קצת מטעמים של מעדנים צרפתיים, יין צרפתי וגבינות איכותיות. כאן אפשר גם ליהנות מקרקס גווארני – אחת מתופעות הטבע המרתקות באזור – עמק שכוסה פעם בקרחון שומר על צורתו המעוגלת ומאפשר הבנה נהדרת של כוחות הטבע העצומים שפעלו כאן.

מהפירנאים מוביל אותנו המסלול בחזרה לצד הספרדי של הגבול – לארץ הבסקים. אחת מגולות הכותרת של האזור היא שמורת הטבע סלבה דה-אירטי המכונה “הג’ונגל של הבסקים”. בסביבתה שוכנים כמה מן הכפרים העתיקים בחבל הבסקים, שדרכי טבע נהדרות מחברות ביניהם ומובילות לעיר פמפלונה, שנודעה בעולם בזכות מרוצי הפרים שמתקיימים בה כמה פעמים בשנה. אין מקום טוב יותר להכיר את המסורת והמורשת הבסקית המפוארת.

הביקור בארץ הבסקים אינו שלם בלי שתי הערים הכי מרתקות באזור – בילבאו מציעה לנו את מוזאון גוגנהיים המפורסם ששינה את פני העיר ועוד כמה פנינים ארכיטקטוניות נהדרות. סן סבסטיאן נודעה בעולם כעיר שאפשר לאכול בה טוב יותר מבכל מקום אחר. המסעדות הרבות של סן סבסטיאן ידועות כמגישות מעדנים, בייחוד של דגי ים משובחים. יחד עם היין הספרדי, הטאפאס ומעדנים נוספים – אפשר לבלות כאן הכי טוב בעולם.

הטיול הענק הזה כולל עוד אינספור אטרקציות ונופים – שמורות כאגואס טורטס שנחשבת למלכת הפירנאים, או דרכי ההרים המרתקות שמובילות לכפר מונטגורי שסיפור על עבר יהודי נכרך בו והופך את הביקור במקום למעניין הרבה יותר. ויש גם את הרפטינג הנהדר בנהר הפיירסה, ביקור באנדורה ובטובוטורון – המזחלות המהירות של פארק ההרפתקאות הנהדר שלה, ולבסוף יש אפילו טעימה מהעיר הנהדרת ברצלונה.

כל אלה מוגשים עכשיו כחלק מן הטיול העצמאי בעזרת  GPS בהרי הפירנאים. אפשר להגיע אליהם במכונית פרטית “רכה” או בג’יפ, שיאפשר לכם ליהנות יותר מדרכי ההרים. הכל לפי בחירתכם, הכל בקצב שלכם והכל בדיוק כמו שמתאים לכם. MEDRAFT  פשוט יוצרת עבורכם את הטיול המושלם – עצמאי לחלוטין עם הדרכה צמודה והמון יתרונות שעד כה נשמרו רק לטיולים מאורגנים.

MEDRAFT הירשמו בחינם למגזין

  ...לפני שאתם הולכים

  הירשמו למגזין מדרפט

  מגזין על כל יעד, כתבות וטיפים, אצלכם במייל

   אינדי. חבילות טיול למטייל העצמאי.
   להיות עצמאי בשטח אבל אף פעם לא לבד.

   הבנתי! תחזיר אותי חזרה לעמוד
   Design: Ayala Eylath Develped by: EOI - Web Like This!