רומן משפחתי ברומניה

שתף
WhatsAppEmailFacebook

בואו נברח קצת מהחום, מהלחות, מהלחץ. בואו ליערות של רומניה, להרים הקרירים, לכפרים הקטנים שם מגישים אוכל טרי ושלווה על מגש. טיול משפחות עצמאי של Medraft GPS מאפשר לנו ליהנות מכל העולמות – המסלול הכי טוב, ההכוונה והמידע הכי מדויקים, יחד עם פרטיות, נינוחות, אינטימיות. הדרכה וירטואלית שמאפשרת לפקוד את כל האטרקציות לצד נסיעה משפחתית ללא קבוצה.

רומניה היא זמן איכות משפחתי. אין כמוה להחזיר אותנו לדברים הפשוטים, הבסיסיים, שכולנו אוהבים. המסלול החדש לוקח אותנו למרומי הרי הקרפטים, שם האוויר צונן, הנחלים זורמים, היערים מוצלים והכיף גדול. מה טוב יותר מביקור בכפרים הקטנים בהרים, עם אוכל טרי, קפה טוב על פסגה גבוהה, מקומות שלווים שטוב להירדם בהם.

טיול הג’יפים המשפחתי העצמאי של MEDRAFT  בהרי הקרפטים הוא נשימה עמוקה של אוויר פסגות. הנופים רחבים ויפים, ההרים גבוהים, היערות סבוכים ובכל מקום יש המון מים. כל אלה הם תפאורה נהדרת להרפתקה המשפחתית ויש כאן הרפתקה אמיתית שמתאימה להורים וגורמת אושר לילדים.

טיול GPS ברומניה מאפשר לכם להכיר מקומות נהדרים כהרי הקרפטים, טירת דראקולה בבראן, אגמים כחולים בהרים, הארמונות של סינאיה והדובים שמשוטטים ביערות. המסלול העצמאי יוביל אתכם את הפארקים של בראשוב, אל סולמות החבלים, אל המעדנים של המטבח הרומני ואל האתרים המרתקים בבוקרשט ובערים אחרות. הטיול משלב את יתרונות ההדרכה המקצועית עם החופש לבחור מתי, עם מי ואיפה לבלות. כך נהפכת ההרפתקה ברומניה למענגת.

לפני הנסיעה תקבלו מאתנו מערכת מפות מפורטת ומכשיר ניווט GPS. על מכשיר GPS אנחנו כבר דאגנו לטעון את כל המפות שדרושות לכם. העלנו עליו גם את מסלולי הטיול ומדריך וירטואלי גאוני שמזהה נקודות עניין בהתאם למיקום העצמי במהלך הטיול. המדריך הוירטואלי שלנו מציג את האתרים המעניינים אליהם הגעתם וכך כל הידע הדרוש עומד לרשותכם בלי “חפירות” של מדריך שמתעניין בהמון נושאים שלא בהכרח מעניינים אתכם.

זה עוד לא הכל – יש גם מפגש מקדים עם מדריך ישראלי שמכיר את רומניה על הצד הטוב ביותר. המפגש יתקיים במשרדי החברה בבני ברק. צוות Medraft יהיה זמין במרחק שיחת טלפון לכל שאלה והתייעצות. ויש גם אישורי הזמנה לכל המלונות ואישורי כניסה למיטב האתרים לאורך המסלול.

נתחיל עם ביקור בעיירת ההרים הנודעת והיפה סינייה, שנקראת על שמו של הר סיני. נצעד בקניון הדובמויצוארה, שמורת טבע נפלאה ליד רכס הפיאטרה קריולי. נהנה מן הנופים בקניון הצר והעמוק, וממערות נטיפים מרשימות שנמצאו לאורכו.

אחר כך מצפה לנו גם פארק חבלים הרפתקני, שמזמין לגלוש באומגה ארוכה ולשוטט בין צמרות העצים. ויש גם מפגש עם דובים ודהרת ג’יפים במרחבי הקרפטים. כל אלה מעוררים את התאבון וברומניה אוכלים מצוין. חובבי הבשר ירוו נחת מן השיפודים והצמחונים ילקקו את האצבעות מתבשילי הירקות, מן הקדרות, הגבינות והפירות.

נבקר בכמה ערים גדולות ויפות כברשוב או סיגישוארה, וכמובן העיר הבירה בוקרשט.

הכנסת האורחים הנפלאה של תושבי הקרפטים זוכה למוניטין גדול. התושבים אוהבי מוזיקה, ריקודים אוכל מצוין, כפרי וטרי ואם אפשר גם לגימה קטנה של “צויקה” ביתית, משקה אלכוהולי חריף שבכפרים רבים מכינים בבתי האיכרים ושמחים לכבד בו אורחים חשובים. אם נדמה לכם שאוכל רומני הוא ממליגה – נכונה לכם הפתעה אמיתית. בכפרים הקטנים מכינים מעדנים טובים פי כמה.

בכמה מקומות ברחבי הקרפטים אפשר לפגוש משפחות של צוענים, שמשמרים את אורח החיים הנוודי והמסורתי שלהם. כמה הזדמנויות בחיים כבר יש לנו לשמוע נגינה של צוענים אמיתיים, עם חוש הקצב המצוין, האופי המיוחד והאווירה המשפחתית המיוחדת? מפגשים כאלה הם מסוג הדברים שמתחוללים רק בטיול ג’יפים, שמגיע גם למקומות הנידחים יותר בהרים. רק כך אפשר להגיע למרחבים העצומים של טרנסילבניה – לביקור בשטחי המרעה הגדולים, בבתי האיכרים שחיים בפשטות ובאורח מסורתי ומרתק שלא רואים כבר במקומות אחרים.

 

MEDRAFT הירשמו בחינם למגזין

  ...לפני שאתם הולכים

  הירשמו למגזין מדרפט

  מגזין על כל יעד, כתבות וטיפים, אצלכם במייל

   אינדי. חבילות טיול למטייל העצמאי.
   להיות עצמאי בשטח אבל אף פעם לא לבד.

   הבנתי! תחזיר אותי חזרה לעמוד
   Design: Ayala Eylath Develped by: EOI - Web Like This!