נזי מלכת גיאורגיה

שתף
WhatsAppEmailFacebook

שמחים להשיק מדור חדש בו נציג בפניכם זווית אחרת, אישית יותר, של האנשים שמלווים אתכם באהבה גדולה בטיולים שלכם איתנו.

והפעם נארח את נזי ספיאשווילי. ילידת טביליסי, בת 33. עובדת ב-MEDRAFT  משנת 2008

יש המכנים אותה “נזי מלכת גיאורגיה” והיא בהחלט דמות שקשה לשכוח. את השליטה המרשימה בעברית ובסלנג רכשה כאשר עבדה מספר שנים בישראל כאו-פר. נזי תעשה הכל למען המטיילים שלה, בחיוך ובשמחה, ותציג בפניהם את הצדדים המרתקים של המדינה שהיא כל כך אוהבת.

מה את אוהבת במדינה שלך?

את האנשים. הגיאורגים הם אנשים טובי לב, חמים ופשוטים ובעיקר דוברי אמת. אין אצלם העמדות פנים והם אומרים את מה שעל ליבם באופן ישיר. למרות מה שאומרים על הישראלים, הרי שהם יותר דיפלומטים מהגיאורגים…

איזה אזור את אוהבת בגיאורגיה?

ההרים מדהימים ועוצמתיים, בעיקר הקרחונים בקזבגי והתצפית המרהיבה שיש מהם. זהו מקום שכל מטייל חייב לבקר בו. ועם זאת, הלב שלי נוטה לטביליסי, שבה נולדתי וגדלתי.

עם מי היית רוצה לצאת לטיול?

עם חברה טובה, רק שתינו לדבר, לחלוק, לצחוק ובעיקר להינות מהשקט, כי היום יום שלי כל כך עמוס, אינטנסיבי ומלא באנשים שצריכים אותי כל הזמן.

לאן היית רוצה לנסוע?

לישראל! חייתי בה כמה שנים ואני מאוהבת בה, אוהבת את הנופים והאנשים ודוברת את השפה כך שקל לי להסתדר בה. עזבתי אותה לפני 8 שנים ואני מתגעגעת אליה בכל יום.

מה לדעתך חייבים לקחת לטיול?

קודם כל בגדים מתאימים. ישראלים אף פעם לא באים עם בגדים נוחים ומתאימים לתנאי הטיול ולא מבינים כמה זה משמעותי. וכמובן – טלפון עם חבילת גלישה.

ספרי על חוויה מיוחדת שהיתה לך?

ב-2008 ליוויתי קבוצה של ישראלים ובדיוק פרצה המלחמה עם רוסיה. שדה התעופה בטבליסי נסגר לטיסות יוצאות והחלטנו שצריך להוציא אותם מהמדינה. ליוויתי אותם, דרך אזור המלחמה, עד לגבול עם טורקיה, כשלכל אורך הדרך נוסעים מולנו טנקים ונגמ”שים מלאים בחיילים ואווירה של מתח גדולה סביבנו. הצלחנו להגיע לגבול בשלום והם חזרו לארץ דרך איסטנבול.

אני חושבת שזה הרגע בו הבנתי את גדולתה של MEDRAFT – היכולת לתפקד בתנאי לחץ, למצוא פתרונות ולדאוג לשלום הלקוחות עד לסוף המוצלח – בעוד ששאר החברות הישראליות השאירו את המטיילים שלהן בגיאורגיה ודרשו ממשרד החוץ שימצא פתרון תוך שהן מתנערות מאחריות.

מהי החוויה שאסור לוותר עליה בגיאורגיה?

לטעום חינקליוחצ’פורי כמובן! שני מאכלים שאף שולחן בגיאורגיה לא שלם בלעדיהם, והם בעיניי המאכלים הכי טעימים בעולם.

MEDRAFT הירשמו בחינם למגזין

  ...לפני שאתם הולכים

  הירשמו למגזין מדרפט

  מגזין על כל יעד, כתבות וטיפים, אצלכם במייל

   אינדי. חבילות טיול למטייל העצמאי.
   להיות עצמאי בשטח אבל אף פעם לא לבד.

   הבנתי! תחזיר אותי חזרה לעמוד
   Design: Ayala Eylath Develped by: EOI - Web Like This!