טרקים באירופה

שתף
WhatsAppEmailFacebook

עבור אוהבי הטבע וההליכה מסלולי הטרקים באירופה הם מהאפשרויות המומלצות ביותר ותמצאו שם חלק ממסלולי ההליכה היפים והמרשימים בעולם ועם שפע של אפשרויות נגישות וידידותיות למטיילים ההופכות את הטרקים באירופה לאחד הטרנדים הפופולריים ביותר של עולם הטיולים.

מרבית מסלולי ההליכה נמצאים בשרשראות ההרים המרכזיות של היבשת: רכס הקווקז שבין אסיה לאירופה ובו נמצאים הגבוהים שבהרי אירופה ובראשם הר האלברוס המתנשא לגובה של 5642 מ', הרי האלפים הנמתחים לאורך יותר מ1000 ק"מ ועם פסגות שגובהן מעל 4000 מ ,כאשר הגבוהה שבהן היא פסגת המון בלאן המגיעה ל4810 מ' שרשראות הרים נוספות שגם בהן כמות גדולה של מסלולי הליכה וטרקים פופולריים  הן הרי הקרפטים במזרח היבשת (כולל הרי הטטרה) , רכס הפירנאים בחצי האי האיברי וההרים של חצי האי הבלקני  .

בMEDRAFT תוכלו למצוא מסלולי הליכה וטרקים בכל האזורים ההרריים והיפים של היבשת האירופאית. מי שרוצה לטייל  בקווקז הגבוה יוכל לעשות זאת בטרק בגיאורגיה המתמקד בעיקר באזור חבל הסבנטי הפראי  או בטיול הליכה בארמניה העובר ברמות הגבוהות, בפסגות ובמכתשים של הרי הגעש. מסלולים בהרי האלפים יש בטיול ההליכה במונטנגרו החוצה את הרכס של האלפים הדינריים או מערבה משם באזור הגבוה של טירול וחבל הsalzkamergut. בקצה המערבי של היבשת תמצאו בMEDRAFT את מסלול ההליכה לפירנאים הספרדים המתמקד בשמורות האורדסה והאגווס טורטס והאזורים היפים שסביבם.

במזרח ובמרכז היבשת תוכלו לטייל ברומניה ברכס הקרפטים ובשלוחה שלהם במסלולי ההליכה של  הרי הטטרה הנמצאים בסלובקיה. מסלולי ההליכה הקרובים אלינו נמצאים באזור הבלקן ברכס הרודופי והפירין בבולגריה ובהרי הפינדוס ואזור זגוריה שביוון. מסלולי ההליכה והטרקים של MEDRAFT מחולקים לפי דרגות קושי ותוכלו למצוא בהם את משכי הזמן ורמות הקושי המתאימים ליכולות האישיות שלכם  – מסלולים קלים יחסית המתאימים לאוהבי לכת באזור הפירנאים הספרדים , ארמניה והקרפטים הרומנים , מסלולים מדרגת קושי בינונית ביוון , בולגריה , מונטנגרו וסלובקיה ומסלולי טרק מאתגרים בקווקז הגאורגי והאלפים האוסטריים.

לטיולי ההליכה תוכלו לצאת בליווי מדריך שטח מנוסה או כטיול אינדי עצמאי  – הטיולים המודרכים נעשים בקבוצות קטנות ומובילים אותם מדריכים מנוסים המתמחים בטרקים וטיולי הליכה. טיולי האינדי העצמאיים כוללים את הלינות ,את הלוגיסטיקה של העברת ציוד, רכב, פעילויות נוספות, ערכת מדריך וירטואלי עם תוכנת ניווט שטח מותאמת לטרקים וליווי שוטף וזמין של הצוות המקומי. הלינות בכל סוגי הטיולים הן בד"כ בבתי מלון משפחתיים וטובים אלא אם מסלול הטיול אינו מאפשר זאת ואז הלינה תיעשה בבית מקומי או בקתה הררית כאשר לינות אלה מפורטות בנפרד במסלול הטיול.

העונה המומלצת לטיולי טרק באירופה מתחילה בסביבות מרץ – אפריל בארמניה וביוון, השיא של עונת הטיולים הוא בחודשי הקיץ בין יוני לאוגוסט והעונה מסתיימת  לרוב בספטמבר עד אוקטובר .

טיול הליכה עצמאי באוסטריה טיול הליכה ברכסי הקרפטים אל לב הקווקז הפראי וחבל סוונטי

MEDRAFT הירשמו בחינם למגזין

  ...לפני שאתם הולכים

  הירשמו למגזין מדרפט

  מגזין על כל יעד, כתבות וטיפים, אצלכם במייל

   אינדי. חבילות טיול למטייל העצמאי.
   להיות עצמאי בשטח אבל אף פעם לא לבד.

   הבנתי! תחזיר אותי חזרה לעמוד
   Design: Ayala Eylath Develped by: EOI - Web Like This!