חדשות מגן עדן

שתף
WhatsAppEmailFacebook

בא לכם משהו חדש, מלהיב, מהסוג שאפשר וכדאי לעשות עם הילדים, אבל טרם ניסיתם? טיול ההליכה למשפחות של MEDRAFT בסלובקיה הוא התשובה. יש בו חוויית טבע מסעירה, רפטינג, רכיבה על אופניים, טיפוס בסולמות, פארק מים, רכבל וכמה מערוצי הנחלים הכי יפים שראיתם. טיול ההליכה בשבילי הרי הטטרה אינו מיועד רק למיטיבי לכת. הוא מתאים לבעלי יכולת מגוונת ומאפשר ליהנות מחוויה משפחתית מגבשת ומרתקת. אנחנו דואגים לכל הארגון והסידורים. אתם הולכים, נושמים עמוק ונהנים מכל רגע. ברוכים הבאים לגן עדן.

סולם עץ גבוה צמוד לצוק הסלע. מימין לו, במרחק כשני מטר בלבד שוצף מפל מים יפהפה. צעד אחר צעד אנו מטפסים בסולם, מתבוננים במפל, סופגים באהבה כמה מטיפות המים שניתזות ממנו וממשיכים מעלה. רגע אחר כך אנו חוצים את הערוץ על סולם אחר, שמונח במאוזן מעל הנחל. ההתרגשות בעיצומה. הילדים והמבוגרים כאחד שואגים בהתלהבות.

טיול הליכה בסלובקיה הוא הזמנה לחוויה מרגשת במיוחד. מסלולי ההליכה בהרי הטטרה הסלובקיים מובילים אותנו אל המקומות היפים ביותר ומאפשרים לנו לחוות את הטבע באופן הקרוב והחושני ביותר. דרגת הקושי מותאמת ליכולתם של הצועדים ובכל יום הולכים כמה שעות בשבילים הכי יפים שראיתם, מול הנופים שהנשימה נעצרת בגללם. שמורת הטבע המרכזית בהרי הטטרה הנמוכים נקראת “גן העדן הסלובקי” וצריך לראות אותה כדי להבין שמי שהעניק לה את השם לא נטה להגזים. אחר כך טובלים בבריכה כפרית, אוכלים מעדנים סלובקיים מקומיים, כאלה שמשביעים את התיאבון העז שהתעורר בשעות ההליכה, ובערב לוגמים קצת יין מקומי משובח.

בכל אחד מימי הטיול בסלובקיה הנשימה נעתקת ומה שהכי יפה – בכל יום הסיבה שונה. תחילה אלה ערוצי הנחלים המרהיבים. אחר כך זאת מערת הקרח הענקית, פלא טבע מדהים בלב היער ובמעמקי האדמה. ביום אחר זהו רפטינג בנהר דונצ’אק שבפארק הלאומי פייניני, סמוך לגבול סלובקיה – פולין. אם ההתרגשות עדיין לא בגבהים עצומים – זה הרגע לצאת לרכיבת אופניים לאורך הנהר ולצד היער. בדרך נחצה עם האופניים גשר עץ שיוליך אותנו לכפר פולני. אז מה עוד אתם הכי אוהבים? בפסגות הגבוהות של הטטרה נגיע לפוניקולור (רכבת שרשראות) בעזרתה נעפיל למרומי ההרים ונצא למסלול ההליכה אשר יוביל אותו בשבילי הטטרה. סלובקיה כולה פרושה כאן לרגלינו וההליכה ביום זה שונה מהימים הקודמים שכן אין כאן יערות או ערוצי נחלים –  אלה הם נופי המדבר האלפיני.

יתרונות טיול הליכה של MEDRAFT  בולטים לעין. הטיול נעשה בקבוצות קטנות. אנחנו דואגים לכל המעטפת – כלומר מעבירים את הציוד מכפר אחד לשני, מובילים אתכם עד לתחילת מסלול ההליכה, דואגים לאוכל וללינה ביעד הבא, מחכים לכם בערב עם ארוחה חמה ומטפלים בכל נושא ההסעות והלוגיסטיקה. רק כך אתם פנויים ליהנות מן ההליכה עצמה ונשארים עם הקצפת – הולכים בשבילים מסודרים, נהנים מן הטבע ונושמים אוויר פסגות.

 

MEDRAFT הירשמו בחינם למגזין

  ...לפני שאתם הולכים

  הירשמו למגזין מדרפט

  מגזין על כל יעד, כתבות וטיפים, אצלכם במייל

   אינדי. חבילות טיול למטייל העצמאי.
   להיות עצמאי בשטח אבל אף פעם לא לבד.

   הבנתי! תחזיר אותי חזרה לעמוד
   Design: Ayala Eylath Develped by: EOI - Web Like This!