טיול אבות ובנים בהרי הקרפטים

שתף
WhatsAppEmailFacebook

יש טיולים שנוצרו עבור בילוי משפחתי משותף, בייחוד של אבות ובנים. חופשת חורף מושלגת בכפרים קטנים, בין ההרים הלבנים, היא דוגמא מצוינת לטיול כזה. בלי סקי ובלי סנובורד. פשוט ליהנות מהמסע, מהשלג, מהאוויר הצח, מזמן האיכות שמבלים יחד. אין דבר טוב יותר מתחושת הביחד שדהרה על אופנוע שלג נוהם או ישיבה מול האח הבוערת מספקים לנו. הנה ארבע שאלות וחמש תשובות. כל מה שרציתם לדעת על חופשה בשלג, או חופשלג– הצירוף הנפלא שתכננו עבורכם!

למה לצאת לחופשת אבות ובנים?

חופשת חורף מושלגת היא לא דבר מובן מאליו. יש לה איזה צליל של התפרעותו התרת רסן. בעצם היא חידוש נהדר – לא סתם עוד חופשה בקיץ, בים, על החוף. חופשת חורף מעניקה לנו “מילוי מצברים” ומאפשרת לנו סוף סוף לבלות קצת זמן איכות עם אנשים שאנחנו אוהבים ובאופן קבוע לא מספיקים לראות, זאת ההזדמנות לשבת קצת ביחד, לדבר, להבין, לבלות, להכיר.

לאן לנסוע?

אם כבר מתפרעים, ויוצאים לחופשה משותפת – אב ובן – כדאי שזה יהיה משהו מקורי, עםחן, עם השראה, לא מתבקש, לא צפוי. לא יקר, כמובן, אבל כזה שמצדיק את המאמץ ובייחוד כזה שנחרת בזיכרון. השנה טיולי אבות ובנים יהיו להרי הקרפטים ברומניה.

מה עושים בחופשלג?

עושים חיים משוגעים! הרעיון שמלווה אותנו לכל אורכו של טיול החורף הוא בילוי משותף של אב ובן. חוויות מסעירות משותפות שנחרתות היטב בזיכרון.  למשל, דהירה באופנועי שלג בפסגות ובמדרונות המושלגים של הרי הקרפטים, אנחנו דוהרים במהירות במורד מול הרוח, האדרנלין בשמיים, כמה מן המקומות הכי יפים והכי נידחים מחכים לנו מעבר לפינה. פעילויות נוספות בחופשלג כוללות גלישה במדורונות המושלגים עם אבובים – קצת מסתחררים ובעיקר מלהיבים את הנשמה,  יום סקי עם מדריך מקצועי, פארק חבלים ואומגות לאמיצים שבינינו ומלונות הרים מפנקים.

האם זה מסוכן?

לא. זה מרגש ומלהיב אבל מתאים לבני כל הגילים. כולם זוכים להכשרה ולאימון מתאים ובתוך זמן קצר נהפכים מיומנים ברכיבה. רכישת מיומנות הרכיבה על אופנועי השלג קלה ופשוטה וכל אחד מן המבקרים במקום יכול להשתלם בכך במהירות ואז פשוט לעלות, לתתגז, ולדהור אל המרחבים הלבנים. ההתרגשות וההנאה מובטחות.אופנועי השלג מהירים, מעניקים לרוכבים תחושת חופש והנאה גדולה ובאורח פלא הופכים גם רוכבים מבוגרים, כבדי ראש ורציניים לילדים צוהלים.

 

MEDRAFT הירשמו בחינם למגזין

  ...לפני שאתם הולכים

  הירשמו למגזין מדרפט

  מגזין על כל יעד, כתבות וטיפים, אצלכם במייל

   אינדי. חבילות טיול למטייל העצמאי.
   להיות עצמאי בשטח אבל אף פעם לא לבד.

   הבנתי! תחזיר אותי חזרה לעמוד
   Design: Ayala Eylath Develped by: EOI - Web Like This!