המשפחה על האולימפוס

שתף
WhatsAppEmailFacebook

טיול ההליכה שלנו ביוון הוא האפשרות המקורית, המפתיעה והמוצלחת לבילוי חופשה משפחתית. אם אתם מחפשים חוויות משותפות אמתיות, שיגבשו את בני המשפחה ליחידה אחת מלוכדת ואוהבת; אם אתם אוהבים ללכת, לשוט, לבלות עם הילדים במסע שאינו שגרתי – המסלול שלנו לכפרי זגוריה יספק לכם חוויה חזקה, מרגשת ובעיקר מאוד לא שגרתית. כך נולדים הזיכרונות שיצוצו גם בעוד שנים רבות, כאשר נשב בערב משפחתי ונאמר – אח שלי, זוכר את טיול ההליכה המדליק בצפון יוון?

מהם המפתחות לטיול משפחתי מוצלח? טיסה קצרה, בילוי שמתאים לכל בני המשפחה, אווירה מגבשת, חוויות שכולם נהנים מהן, יציאה מן השגרה ובעיקר המון אדרנלין ופעילות שבמסגרתה הצעירים בבני המשפחה מוציאים המון מרץ נעורים והמבוגרים נהנים מפעילות גופנית, שמשכיחה מהם את ימי השגרה במשרד מואר הניאון.

כך נולד טיול ההליכה המשפחתי שלנו ביוון. הוא מתוכנן היטב כדי שכולם ירוו בו נחת. חובבי הטבע ייהנו מן ההרים הגבוהים, מקניון ויקוס המרשים, ומן המרחבים העצומים. אוהבי ההליכה ייהנו מן המסלולים הנפלאים בהרים הגבוהים של חבל זגוריה, אוהבי ההרפתקאות ייהנו מכל שנייה של הראפטינג במורד הנהר אליקיומטיקס, הרחצה בבריכות ההרריות והטבילה בנהר הצונן. אוהבי התענוגות הקטנים ישמחו לגלות את הסופלקי הכי טעים ביוון, את האוזו מתקתק והאהוב, את כפרים הקטנים עם גגות הצפחה. כל אחד יימצא בטיול המשפחות לצפון יוון את האושר הקטן שלו. רבים שואבים הנאה עצומה מתצפית טובה על הנוף, בעוד אחרים שמחים לגלות שביל קטן שמתפתל ביער. כל אחד מבני המשפחה יחזור עם החוויה שהסעירה אותו אבל כולם ישובו עם החוויה המשפחתית המגבשת, מלכדת וזאת שזוכרים שנים רבות – חוויית הביחד.

הליכה מענגת בשבילים הרריים, באוויר צח, בלב נוף מרשים היא המרכיב המשמעותי ביותר במסלול הטיול ביוון. ההליכה היא בשבילנו בילוי מענג, שמאפשר ליהנות ביחד מן הנוף מבלי לעמוד במשימה קשה ומפרכת. ההליכה כאמצעי ולא כמטרה. טיול ההליכה בצפון יוון פוקד כמה מן היעדים הכי יפים באירופה, ומעניק לנו מבט קרוב, אינטימי, שאי אפשר להשיג או לחוות בדרך אחרת. הטיול המשפחתי מותאם בדרגת הקושי לקבוצה המטיילת ולגילם ויכולתם של המשתתפים.

נלך לאורך הערוץ המרהיב של קניון ויקוס. נשאג בהתלהבות כאשר נגיע למעיינות הוידומטיקס, מקום בו המים פורצים מהסלע ויוצרים נהר צלול. נטבול בבריכת הכובסות, נחצה גשרי אבן עתיקים ונצעד בצל עצי דולב ענקיים. נגיע לאגם הדרקון ונבין שאין יותר טוב מסיפור מרתק לאור המדורה. נדהר ברפטינג נפלא בנהר אליקיומטיקס ונתפעל מן המנזרים של מטאורה שנראים כתלויים באוויר. נגיע להר האולימפוס – הר האלים המפורסם. נטייל בין הפלגים הזורמים על מורדותיו ונערוך היכרות קרובה עם סיפורי המיתולוגיה המרתקים.

כאשר מגיעים בסיומו של יום הליכה לכפר יפהפה כמונודנדרי או פפינגו, כאשר צועדים בקניון ויקוס הצר והעמוק בעולם, קשיי ההליכה נשכחים, הלב מתרחב והשמחה גואה. תחושה הסיפוק וההישג שמלווה אותנו בסוף יום הליכה, כאשר מתיישבים לסעודה במסעדה כפרית, משתלבת עם יופיים של ההרים, הכפרים והעמקים וכל אלה גורמים לנו אושר גדול.

MEDRAFT הירשמו בחינם למגזין

  ...לפני שאתם הולכים

  הירשמו למגזין מדרפט

  מגזין על כל יעד, כתבות וטיפים, אצלכם במייל

   אינדי. חבילות טיול למטייל העצמאי.
   להיות עצמאי בשטח אבל אף פעם לא לבד.

   הבנתי! תחזיר אותי חזרה לעמוד
   Design: Ayala Eylath Develped by: EOI - Web Like This!