תאריכים קרובים לטיולים בדובאי והאמירויות

טיולי ג'יפים טיולי ג'יפים החלק ימינה

יעדתאריך יציאהתאריך חזרהמס' ימיםשם הטיולשם המדריךסטטוס
דובאי והאמירויות דובאי והאמירויות 17.04.2022 23.04.2022 7 פנטזיה בחצי האי ערב יובל רוזנברג מקומות אחרונים
דובאי והאמירויות דובאי והאמירויות 06.10.2022 12.10.2022 7 פנטזיה בחצי האי ערב יניב רון הטיול מובטח
דובאי והאמירויות דובאי והאמירויות 06.10.2022 12.10.2022 7 פנטזיה בחצי האי ערב יובל רוזנברג הטיול מובטח
דובאי והאמירויות דובאי והאמירויות 13.11.2022 19.11.2022 7 פנטזיה בחצי האי ערב צחי גלובין בהרשמה
דובאי והאמירויות דובאי והאמירויות 18.12.2022 24.12.2022 7 פנטזיה בחצי האי ערב יניב רון בהרשמה

דובאי והאמירויות

טיול באמירויות הערביות מאפשר מפגש עם מגוון רחב ומרהיב של חוויות , טעמים ומראות. 7 האמירויות של האיחוד שוכנות בדרום מזרח חצי האי ערב לחופי המפרץ  הפרסי ומפרץ עומן והן כוללות את : דובאי , אבו דאבי , שרג'ה , עג'מן , פוג'יירה, ראס אל ח'יימה ואום אל קיואן.

בטיול הג'יפים לדובאי ולשאר האמירויות שבמסלול (אבו דאבי, שרג'ה ופוג'יירה) נכיר את כל הטוב של המדינה המפתיעה – חוויות של טבע מדברי במיטבו כולל דיונות החול האינסופיות בשרג'ה וקודרה המשתרעות עד קצה האופק, רכסי הרים גבוהים באזור ג'בל ג'ייס (עד 2500 מ') המאפשרים תצפיות מרהיבות עד חופי המפרץ  , דרכי שטח  נסתרות בפוג'יירה וראס אל ח'יימה  ,חופים לבנים לאורך המפרץ  ואזור אגם חאטה וואדי צ'ייס.

במהלך הטיול נשלב גם  את המראות האורבניים המרשימים של דובאי ואבו דאבי השונות כל כך באופיין. דובאי המסחררת עם שפע המקומות האייקוניים  – הבורג' חליפה , הדאון טאון התוסס, המרינות , העיר העתיקה , שוק הזהב והקניונים הענקיים, ואבו דאבי העשירה והמסוגננת ובה מסגד שייח חוסיין , ארמון האמירויות , מגדלי איתיחאד , האי יאס , מוזיאון הלובר ועוד ועוד. באמירויות הערביות אנחנו מטיילים ב"סגנון המקומי "  כלומר …עשיר ומפנק.  המלונות מפוארים ונמצאים במיקומים הטובים ביותר , הג'יפים גדולים , הארוחות עשירות ובחלקן

יש ליווי בידורי ורוח המקום מיושמת כהלכה. רק כ-15% מתושבי המדינה הם אזרחים והרוב הגדול של התושבים הם עובדים זרים, אבל כאלה החיים שם שנים רבות ומגדלים בה את משפחתם ובמהלך הטיול נכיר פסיפס מרתק של התרבויות , השפות והמאכלים של ארצות המקור של הלא – אזרחים.

אפשר לטייל עם MEDRAFT באמירויות במסגרת של טיולי הרשמה , כקבוצה סגורה של חברים או משפחות והיא יעד אטרקטיבי ומבוקש לטיולי תמריץ של חברות . העונה המומלצת לטייל באמירויות היא בין ספטמבר לאפריל ומזג האויר בתקופה זאת הוא יחסית ממוזג, יבש ונעים , כאשר בתקופת הקיץ הטמפרטורות מטפסות לרמות קיצוניות וכמעט בלתי אפשרי לטייל בה. מומלץ להתעדכן אתנו לפני היציאה לגבי דרישות מקומיות מיוחדות המשתנות מעת לעת כגון סוג רישיון הנהיגה, אשרות כניסה וכו

MEDRAFT הירשמו בחינם למגזין

  ...לפני שאתם הולכים

  הירשמו למגזין מדרפט

  מגזין על כל יעד, כתבות וטיפים, אצלכם במייל

   אינדי. חבילות טיול למטייל העצמאי.
   להיות עצמאי בשטח אבל אף פעם לא לבד.

   הבנתי! תחזיר אותי חזרה לעמוד
   Design: Ayala Eylath Develped by: EOI - Web Like This!