ברוכים הבאים לFamily BaseCamp

שתף
WhatsAppEmailFacebook

כולנו אוהבים לטייל בטבע, אבל ההתרוצצות בין בתי מלון שונים מייגעת אותנו. כולנו רוצים להכיר לעומק יעד חדש ומסקרן, אבל אנחנו הרי רוצים גם ליהנות מן החופשה הקיצית שלנו, בלי לסחוב מזוודות, להתרגל למקום חדש בכל ערב ולחפש את דרכנו בכל יום. החידוש הגדול של הקיץ הקרוב מאפשר לנו ליהנות מכל העולמות.

Family Base camp הוא רעיון חדשני ומקורי שיוצר חופשה בסגנון חדש ובדרגה איכות גבוהה וייחודית. סלובקיה היא היעד ובסיס הבית שאנחנו מציעים לכם הוא הפתרון. כדאי לאמץ אותו בשתי ידיים.

הרי הטטרה בסלובקיה הם יעד חדש, מסקרן ומושך שמטיילים רבים עדיין לא מכירים. הטבע של סלובקיה נפלא ובצדק רב זוכה להשוואה ליעדי תיירות ולשמורות הטבע היפים בעולם. שמורת הטבע היפה ביותר במדינה נקראת “גן העדן הסלובקי” (Slovak Paradise National Park). יש בה 300 קילומטרים שבילי הליכה, רבים מהם מטפסים בנקיקי סלע מרשימים, לצד נחלים שזורמים במהירות ומפלי מים ששוטפים את הסלעים בדיוק לצד שביל ההליכה. אם אתם אוהבים סולמות והרפתקאות – אין ספק בכלל שהגעתם לגן עדן. יותר מ-350 מערות פזורות בין סלעי הקארסט בשמורה. עשרות אגמים, מאות מפלי מים קטנים וגדולים, קניונים סלעיים עמוקים, עצים גבוהים ואפרים ירוקים. כמה מן הנהרות בסלובקיה פשוט אידיאליים לשיט רפטינג.

כל אלה מאפשרים למטיילים בסלובקיה לצאת להרפתקאות מהנות במיוחד שכוללות הליכה בערוצי הנחלים, רפטינג, מפלי מים נהדרים, רכיבה על אופניים, מגלשות הרים, ביקור במצודות עתיקות ובמערות קרח או ירי בחץ ובקשת.

אלא שעכשיו אנחנו מציעים לכם את כל אלה בסגנון טיול חדשני ומתאים בדיוק בשבילכם. MEDRAFT BASE CAMP מאפשר לצאת לחופשה משפחתית בסגנון חדש – בסיס קבוע למשך כל השבוע וטיולים עם הדרכה מקצועית בכל יום שתבחרו. וכל זה באחד המחוזות היפים ביותר באירופה. החופשה שאנו מציעים שומרת בקפידה על הפרטיות של המסגרת המשפחתית ועל העצמאות שלכם, אבל מוסיפה עניין וצבע עם טיולים יומיים והדרכה בעברית, של מדריך ישראלי, וכל זה ללא קבוצה מאורגנת. איך? זה פשוט מאוד ויש שיגידו אפילו גאוני.

במשך שבוע שלם אנחנו מציעים לכם לשהות במקום לינה אחד באזור הרי הטטרה בצפון מזרח סלובקיה וליהנות מן הנוחות הנהדרת שנובעת מכך שאין צורך להחליף מקומות לינה. כך זוכים בתחושת בית ומכירים טוב יותר מקום אחד. הלינה בלודג’ הרים ייחודי עם אפשרות לבחירה בין שלוש דרגות נוחות.

חופשת MEDRAFT BASE CAMP כוללת מכונית שכורה לשבוע ושלושה או חמישה ימי טיול מודרך, שהופכים את הנופש הזה לחוויה מיוחדת: בכל בוקר אתם מוזמנים לצאת אתנו לטיול יומי מודרך שיוביל אתכם לאתרים הכי מרתקים וההרפתקאות הכי נפלאות שאפשר לחלום עליהן.

החבילה ללא טיסות – מה שמאפשר למשפחות גמישות גדולה יותר בהזמנה. אתם מתחילים את החופשה ומסיימים אותה ביום שתבחרו. כך אתם יכולים להוסיף לפני או אחרי חופשת MEDRAFT BASE CAMP יעדים נוספים או אחרים. הטיסות הנוחות ביותר הן לבודפשט בהונגריה, עיר נפלאה בפני עצמה, ממנה מגיעים לאזור הטטרה בנסיעה שנמשכת כשלוש שעות בלבד.

 

MEDRAFT הירשמו בחינם למגזין

  ...לפני שאתם הולכים

  הירשמו למגזין מדרפט

  מגזין על כל יעד, כתבות וטיפים, אצלכם במייל

   אינדי. חבילות טיול למטייל העצמאי.
   להיות עצמאי בשטח אבל אף פעם לא לבד.

   הבנתי! תחזיר אותי חזרה לעמוד
   Design: Ayala Eylath Develped by: EOI - Web Like This!